• Hezké prázdniny!

Hezké prázdniny! 30.6.2023

Hezké prázdniny!

Není to tak dávno, co jsme v Mlazicích slavili 120 let od otevření naší školní budovy. Zbývá pár měsíců a budeme mít za sebou stodvacátý školní rok. Jsme moc rádi, že proběhl v běžném režimu bez různých omezení a zákazů. Kromě školní výuky se žáci napříč třídami podívali do České televize, kde se účastnili i natáčení dětského pořadu. Prvňáčci v rámci projektu mělnické knihovny Knížka pro prvňáčka upevňovali své čtenářské návyky během několika setkání ve školním roce. V průběhu května a června se první a druhá třída vypravila do Zooparku Zájezd, prvňáčci si v Litoměřicích vyrobili papír, děti z 1. – 3. třídy si velmi užily Den s IZS, kde měli štěstí žáci ze druhé třídy a vyhráli plavbu lodí Fidelio (velký dík organizátorům!). Žáci 4. a 5. třídy se pěšky vypravili na třídenní výlet do Lhotky, kde si užili spoustu her, včetně stezky odvahy a plavby na kánoích po rybníku. Školní rok jsme zakončili návštěvou mlazických hasičů, kteří pro nás připravili Den prevence (děkujeme!) a 23. školní olympiádou, pak už jen předali vysvědčení a jako každý rok se neradi rozloučili s páťáky, kteří přecházejí na druhý stupeň. Přejeme jim hodně štěstí, všem pohodové prázdniny a v září na viděnou.

P. Hrušková