Školní družina | ZŠ Mělník-Mlazice

Vítejte na stránkách ZŠ Mělník-Mlazice
  • Úvod

Školní družina

V době letních prázdnin ( 1. 7. - 31. 8. 2021 ) je provoz školní družiny a relaxačního kroužku přerušen.

Vážení rodiče,

jelikož se nám blíží konec školního roku, ráda bych vám sdělila pár informací ohledně školní družiny:

Provoz školní družiny končí 29. 6. 2021 - v den vysvědčení školní družina a ranní relaxační kroužek není.

Přihlašování do školní družiny na  školní rok 2021/2022:

• K přihlašování do ranní a odpolední školní družiny slouží jeden zápisní lístek.
  • Zápisní lístky budou k dispozici ke stažení na webu školy v sekci "Dokumenty ŠD"  a ve vestibulu školy.
  • Zápisní lístek můžete zasílat on-line na email (m.petrzilkova@zsmlazice.cz) nebo vhodit do schránky školy v nadepsané obálce “Zápisní lístek do ŠD”.
  • Přihlašování do školní družiny proběhne od 23. do 27. 8. 2021 - prosím, nepodávejte přihlášky dříve než v daném termínu.
  • Kapacita školní družiny byla navýšena tak, aby se vešli všichni žáci 1. - 3. třídy.

Případné dotazy vám ráda zodpovím osobně, telefonicky či e-mailem.

________________________________________________________________________________________

Vyzvedávání dětí ze ŠDV době mezi 13:00 až 14:30 se děti nevyzvedávají z důvodu plánované činnosti. V tomto čase můžeme být i mimo areál školy.

Při vyzvedávání dítěte ze ŠD se ohlásíte videotelefonem na příslušném oddělení - ohlásíte se a vyčkáte až Vám bude dítě přivedeno.

ŽÁKA NELZE UVOLNIT ZE  ŠD NA TELEFONICKOU ŽÁDOST! Má-li být žák uvolněn k samotnému odchodu jinak než je uvedeno v přihlášce, odevzdá vychovatelce vyplněný formulář  "Žádost o uvolnění žáka ze školní družiny"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Platba na zajištění pitného režimu v ŠD činí  50 Kč/pololetí a je splatná předem. Platí se v měsících září a únor. Úplatu vybírá paní vychovatelka v hotovosti.

POTŘEBY DO ŠKOLNÍ DRUŽINY
Sportovní oblečení – tepláky, mikinu, kraťasy, triko, sportovní obuv  - vše prosíme podepsat!!!!!
Hygienické krabicové kapesníky a papírové utěrky.

Vedoucí vychovatelka (1. oddělení):
Monika Petržílková (m.petrzilkova@zsmlazice.cz)
Vychovatelka (2. oddělení):
Ivana Vejdělková

tel:
739 575 230 (6.30–7.40 hod. a 11.45–16.45 hod.)
315 670 355 (jen ve výjimečných případech)

Ranní provoz relaxačního kroužku:
6.30–7.40 hod. (příchod do 7.25)
Odpolední provoz školní družiny:
11.45–16.45 hod. (1. a 2. oddělení)

Kam dále?

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.