AKCE ŠD - Slet na čarodějnickou bojovku

Úterý 30. 4. 2024 od 13: 00 h. do 15: 00 h.   /   Masky čarodějnic / čarodějů vítány :)

PLÁN AKCÍ ŠD NA II.POLOLETÍ

Úterý 27. 2. 2024       Divadlo "Z Devatera pohádek"          cena 75,- Kč / žáka

Pátek  8. 3. 2024       Zájezd do JumpParku Letňany          cena 320,- Kč / žáka

Čtvrtek 11. 4. 2024    Zájezd do Divadla S+H, Praha          cena 260,- Kč / žáka

Červen 21. 6. 2024   Spaní ve školní družině

Úplata za školní družinu (ranní + odpolední)   činí 1000,- Kč / na pololetí a je splatná předem  do 15. dne v měsíci září 2023 a únor 2024, na účet školy 461047389/5500 - do kolonky "zpráva pro příjemce" uveďte ŠD a jméno žáka.

Pokud žák navštěvuje pouze ranní školní družinu, výše částky  činí 250,- Kč / na pololetí a je splatná předem  do 15. dne v měsíci září 2023 a únor 2024, na účet školy 461047389/5500 - do kolonky "zpráva pro příjemce" uveďte RŠD a jméno žáka.

Platba na zajištění pitného režimu v ŠD činí  50 Kč/pololetí a je splatná předem. Platí se v měsících září a únor. Úplatu vybírá paní vychovatelka v hotovosti.

__________________________________________________________________________________________________

POTŘEBY DO ŠKOLNÍ DRUŽINY
Sportovní oblečení – tepláky, mikinu, kraťasy, triko, sportovní obuv  - vše prosíme podepsat!!!!!
Hygienické krabicové kapesníky a kuchyňské papírové utěrky.

Vyzvedávání dětí ze ŠD

V době mezi 13:00 až 14:30 se děti nevyzvedávají z důvodu plánované činnosti. V tomto čase můžeme být i mimo areál školy.

Při vyzvedávání dítěte ze ŠD se ohlásíte videotelefonem na příslušném oddělení - ohlásíte se a vyčkáte až Vám bude dítě přivedeno.

ŽÁKA NELZE UVOLNIT ZE  ŠD NA TELEFONICKOU ŽÁDOST! Má-li být žák uvolněn k samotnému odchodu jinak než je uvedeno v přihlášce, odevzdá vychovatelce vyplněný formulář  "Žádost o uvolnění žáka ze školní družiny"

Přihlašování do školní družiny na  školní rok 2023 / 2024:

• Pokud žák / žákyně bude navštěvovat ranní i odpolední ŠD stačí vyplnit pouze jeden zápisní lístek a to "Zápisní lístek do ŠD" a zakroužkovat ranní družina.
  • V případě, že žák bude navštěvovat pouze ranní ŠD, vyplníte "Zápisní lístek do ranní ŠD".
  • Zápisní lístky budou k dispozici ke stažení na webu školy v sekci "Dokumenty ŠD"  a v tištěné formě ve vestibulu školy.
  • Zápisní lístek můžete zasílat on-line na email (m.petrzilkova@zsmlazice.cz) nebo vhodit do schránky školy v nadepsané obálce “Zápisní lístek do ŠD”.
  • Přihlašování do školní družiny proběhne od 28. do 31. 8. 2023 - prosím, nepodávejte přihlášky dříve než v daném termínu.
  • Kapacita školní družiny byla navýšena tak, aby se vešli všichni žáci 1. - 3. třídy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vedoucí vychovatelka (1. oddělení):
Monika Petržílková (m.petrzilkova@zsmlazice.cz)
Vychovatelka (2. oddělení):
Ivana Vejdělková
Vychovatelka ranní ŠD
Ivana Vejdělková
tel:
739 575 230 (6.30–7.40 hod. a 11.45–16.45 hod.)
315 670 355 (jen ve výjimečných případech)

Ranní provoz školní družiny:

6.30–7.40 hod. (příchod do 7.30)
Odpolední provoz školní družiny:

11.45–16.45 hod. (1. a 2. oddělení)

Kam dále?