• Oslavy v Mlazicích

Oslavy v Mlazicích 30.12.2022

Oslavy v Mlazicích

Končí rok 2022, ve kterém mlazická škola oslavila 120. výročí svého otevření. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na výstavu uspořádanou právě k této události. Potěšila nás velká účast veřejnosti, i zájem zastupitelů města. Bylo hezké vidět, jak nad kronikami a fotkami zavzpomínali bývalí učitelé, zaměstnanci, rodiče i žáci.

Současně se dny otevřených dveří jsme uspořádali sbírku určenou k zakoupení nového stromu na školní zahradu. Bohužel v tomto roce jsme se museli rozloučit s borovicí, která byla dominantou zahrady. Rozhodli jsme se proto pořídit nový strom, tentokrát jsme zvolili jinan dvoulaločný. Díky sbírce, jejíž výtěžek činil 7 300,- Kč jsme mohli náš nápad zrealizovat a strom již zdobí školní zahradu.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci oslav jakýmkoli způsobem, i díky jim se oslavy velmi vydařily. Za všechna hodnocení alespoň ukázka ze zápisů v Kronice návštěvníků: „Děkujeme za krásné vzpomínky na bezstarostné časy, kterých jsme si vůbec tehdy nevážily.“

Přáli bychom do budoucna všem dětem, aby v nich i po letech takový pocit přetrvával.

S přáním pevného zdraví a štěstí do roku 2023 kolektiv ZŠ Mělník – Mlazice